5 مزیت استفاده از میسلار واتر
0

میسلار واترها، برای پاک کردن آرایش و تمیز کردن آلودگی ها و ناخالصی ها از سطح پوست، انتخابی خیلی خوبی هستن.

 

ایده آل برای استفاده در سفر

پس از استفاده از میسلار واتر نیازی به شستشوی صورت با آب نیست؛ میسلار واتر بهترین انتخاب برای استفاده در سفر محسوب میشه. کافیه این محصول را به همراه یک بسته پد کتان و یا مقداری پنبه تو چمدونتون بذارید. فراموش نکنید بعد از یک پرواز طولانی از میسلار واتر استفاده کنید تا پوستتون را پس از سپری کردن زمانی طولانی در هوای خشک کابین، تازه و شاداب کنید.

محصولی با کاربرد چندگانه

با میسلار واتر دیگه نیازی به استفاده از یک پاک کننده آرایش و یک پاک کننده صورت به طور جداگانه ندارید! این محصول در یک مرحله ضمن پاک کردن کامل آرایش، پوست را بطور کامل پاکسازی و شاداب می کنه. این، برای افرادی که به خاطر خستگی از انجام دادن یک روتین چند مرحله ای مراقبت از پوست شبانه، با آرایش کامل به رختخواب می رن، یک ویژگی مهم محسوب می شود. کافیه یکمیسلار واتر روی میز کنار تختتون نگه دارید تا پیش از خواب، به سادگی و تنها در یک مرحله آرایش خود را پاک و صورت را بطور کامل تمیز کنید.

استفاده آسان

وقتی صحبت از محصولات مراقبت از پوست میشه، بدون شک محصولی که استفاده از آن ساده تر از میسلار واتر باشه، وجود نداره. تمام کاری که برای استفاده از میسلار واتر باید انجام دهید اینه که یک پد کتان و یا مقداری پنیه را به محلول آغشته کنید و روی پوست، چشم ها و لب ها بکشید تا آرایش خود را پاک کنید. برای پاک کردن چشم ها، پد کتان را چند ثانیه روی چشم های بسته نگه ندارید و سپس به آرامی حرکت دهید، و تمام.

فرمولاسیون منحصر بفرد بر هر نوع پوست، فرمولی متفاوت دارد

میسلار واترها یکسان نیستند. شما می تونید متناسب با نیاز پوست، از میسلار واتر مخصوص خودتون استفاده کنید.

ایده آل برای پاکسازی پوست بعد از ورزش

بدون پاک کردن فوری پوست خود از عرق و آلودگی پس از ورزش با میسلار واتر باشگاه را ترک نکنید! بدون صرف وقت برای یافتن فضایی برای شستن صورت خود با آب، کافیه یک میسلار واتر تو کیفتون داشته باشید تا بلافاصله پس از ورزش، به سادگی صورتتون را تمیز کنید.

 

عناوین جایگزین

  • میسلار واتر مناسب پوست من
  • بهترین راه پاک کردن آرایش
  • از بین بردن آرایش صورت
  • The best makeup remover for my skin

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X